Knight Online Malaysia Forums : Let's Join The Fun... Knight Online Malaysia Forums : Let's Join The Fun... Knight Online Malaysia Forums : Let's Join The Fun... Knight Online Malaysia Forums : Let's Join The Fun...

Author Topic: Oyun içerisinde bulunan buglar ! @dignar  (Read 197 times)

bymurat

• Newbie
  • *
    • View Profile
Oyun içerisinde bulunan buglar ! @dignar
« on: January 27, 2019, 11:56:03 pm »
Evet oyun içerisinde bir çok bug var hepsini hatırlamadıgım için sırayla aklımdakileri yazacagım..

1-) human / orc kapışmalarında melee (yakın dövüş) [asas,warrior] oyuncular en az 5m ileriden damage vuruyorlar bizim clientlerimizde böyle görünüyor ve buna göre hareket ediyoruz sonra yatıyoruz.

2-) Moblar bulundukları yerde olmuyorlar, aslında re-spawn oldukları yerdeler ama ne hikmetse böyle gezmeye gider gibi başka başka yerlere gıdıyorlar..

3-) magelerin ice skilleri moblara vurdugunda bazen(hep değil ama sıklıkla) gecikmeli işliyor 2-3 saniye ve mob koşturarak geliyor (uruk hai vs.) mageyi öldürüyorlar ve tüm partyninde ölmesiyle sonuçlanıyor.

4-) moblara vurduğumuzda da hareket ediyorlar, ben okçuyum 3lü5li vuruyorum sıklıkla fakat moba vurdugum yerden bır anda ilerlemeye baslıyor haliyle 3lü5li heba oluyor..

evet buda cz harpy'e giderken terleyen harpylerin havuza girme seansına denk geldik :)))

bu sabah sıralarında town basan atillayı kesen murat birde kutu alamayınca(kestiğim halde kutusu bana cıkmadı) çıldırıyor :) :) :)

Share on Facebook Share on Twitter

Dignar

• Administrator
  • Newbie
    • View Profile
Re: Oyun içerisinde bulunan buglar ! @dignar
« Reply #1 on: February 10, 2019, 11:30:47 am »
Merhaba,

İlgili buglar hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır.
Geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz.

İyi oyunlar.

Logo